Home » » 4100-48-BN Universal 48" Straight Shower Rod
4100-48-BN Universal 48" Straight Shower Rod
{[['']]}
4100-48-BN Universal 48
Code : 1004382193
Category : custom rods
Rating :
* Special Price Only for LIMITED TIME, Check Now!
Feature
N/A
Description
Barclay Shower Rod1" Solid Brass TubingIncludes Die Cast Flanges (310)48" Length One Piece RodRods Adjustable by Cutting EndsAvailable Accessory: Decorative Flange (350)
Specification
Search Results
Straight Shower Rod - Compare Prices, Reviews and Buy at ...
Straight Shower Rod.1" Solid brass tubingFinish: Polished Brass Type: Straight 60" Straight Shower Rod - 4100-60, 1 Solid brass tubing Product Includes Part 310 die 4100-48-BN Universal 48" Straight Shower Rod